Середа, 22 Чер. 2016

Конвеєр ранніх капуст Нунемс. Досвід Закарпаття

Дні ранньої капусти Нунемс на Закарпатті
Село Заріччя відоме далеко за межами рідного Закарпаття як «капустяна столиця», адже є одним з головних постачальників надранньої та ранньої капусти для багатьох регіонів України.
Анадоль F1 – висока однорідність у полі.
В асортименті компанії «БАЙЄР» білоголова капуста з’явилась зовсім недавно, але вже знайшла багатьох своїх прихильників і на Закарпатті.

Щоб пересвідчитись, як працюють гібриди капусти селекції Нунемс в реальних умовах на полях фермерів, а також поділитися інформацією та знаннями про успішний досвід вирощування даних гібридів, спеціалістами компанії «БАЙЄР» цього року був проведений цикл робочих зустрічей з фермерами села Заріччя та навколишніх сіл в рамках “Днів ранньої капусти”.

Конвеєр капусти Нунемс у селі Заріччя розпочав гібрид Свірель F1, який у неопалювальних теплицях був готовий до зрізу вже в середині квітня. Під час спілкування всі виробники відмічали ранньостиглість Свірелі, а також те, що вона формує головку круглої форми, привабливого світло-зеленого кольору та є дуже щільною та важкою. У порівнянні з іншими ранньостиглими гібридами капусти, при однаковому розмірі головок, вага головки Свірель була на 10-15% більшою і в середньому важила біля 1 кг.
Свірель F1 – красиві та важкі головки.
У середині травня був готовий до зрізу гібрид Анадоль F1, що вирощувався під тимчасовими плівковими укриттями. В цьому році період дозрівання Анадоль F1 припав на сезон дощів та теплої погоди. Але екзамен на розтріскування гібрид пройшов успішно, сформувавши середній розмір головки дещо більший, ніж зазвичай. В основному на полі переважали головки масою 1,5 – 1,8 кг.

Продовжив конвеєр ранніх капуст гібрид Янісоль F1, який почав підходити до збору в 20-x числах травня. В ході дискусій із фермерами сіл Заріччя, Сільце, Великі Ком’яти з’ясувалось, що, будучи тільки другий рік на ринку, гібрид Янісоль F1 вже не вважався новинкою. Адже багато фермерів вподобали цей гібрид ще минулого року, коли ознайомились із ним на “Дні Янісоль” у Заріччі. В цьому році Янісоль теж демонструє гарні результати. Така ж однорідність, форма, колір, щільність, привабливість головки, що в результаті дають високу товарність продукції. І як висловився один із фермерів: «Незважаючи на важкий рік та насиченість продукцією капусти, з Янісоллю я можу зайти на будь-який ринок та в будь-який супермаркет».
Янісоль F1 – така капуста бажаний товар на вітринах супермаркетів.
Байєр: наука заради кращого життя
Байєр – це міжнародний концерн зі спеціалізацією на медико-біологічних напрямках бізнесу, а саме - охороні здоров'я та сільському господарстві. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Байєр є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2015 фінансовому році Група мала близько 117,000 працівників і обсяг продажів 46.3 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2.6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки 4.3 мільярди євро. Вищезазначені показники включають в себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, котрий було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2016 року). www.bayer.com

В Україні компанія Байєр веде свою діяльність з 1992 року. Команда з близько 500 співробітників працює для того, щоб представити свої інноваційні продукти та знання в обох галузях наук про життя: охороні здоров’я та сільському господарстві. Додаткова інформація: www.bayer.ua

Твердження прогнозного характеру
Цей прес-реліз може містити твердження прогнозного характеру, що базуються на поточних оцінках і прогнозах, складених керівництвом компанії «БАЙЄР». Будь-які ризики, відомі та невідомі, невизначеності та інші фактори можуть стати причиною суттєвих розбіжностей між реальними майбутніми результатами, фінансовими обставинами, розвитком і ефективністю роботи компанії в дійсності та думками, викладеними в цьому релізі. До таких факторів належать обставини, викладені в офіційних звітах компанії Bayer, що були опубліковані на сайті компанії Bayer за адресою www.bayer.com. Компанія не зобов'язана оновлювати будь-які відомості, пов'язані з такими твердженнями прогнозного характеру, або приводити їх у відповідність із майбутніми даними або розвитком подій.
Сайти країн

Сайти країн

Пошук