Понеділок, 29 Лют. 2016

Аякс F1 - огірковий універсал

Андреас Херр, експерт по вирощуванню корнішонних огірків компанії «БАЙЄР», рекомендує огірок Аякс F1 як огірковий універсал. "Він добре себе зарекомендував як на полях фермерів-професіоналів, так і на ділянках городників-аматорів, тому я сміливо рекомендую вам цей огірок для вирощування", - говорить спеціаліст.
Чому ж Аякс F1 - огірковий універсал?
Універсальність цього гібрида не тільки в тому, що його можна з легкістю вирощувати в різних кліматичних умовах, а й в тому, що він легко пристосовується до будь-якої технології вирощування огірків. Цей гібрид можна вирощувати в розстил і на шпалері; як для одержання корнішонів, так і для крупних плодів.

Аякс був одним з перших огірків, які з'явилися на ринку України більше двох десятиліть тому. Не дивлячись на те, що Аякс не є партенокарпічним огірком, він вже не один рік займає лідируючі позиції по всьому світу завдяки своїм відмінним характеристикам, адаптації до кліматичних умов і високій врожайності.


» Nunhems YouTube
Байєр: наука заради кращого життя
Байєр – це міжнародний концерн зі спеціалізацією на медико-біологічних напрямках бізнесу, а саме - охороні здоров'я та сільському господарстві. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Байєр є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2015 фінансовому році Група мала близько 117,000 працівників і обсяг продажів 46.3 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2.6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки 4.3 мільярди євро. Вищезазначені показники включають в себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, котрий було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2016 року). www.bayer.com

В Україні компанія Байєр веде свою діяльність з 1992 року. Команда з близько 500 співробітників працює для того, щоб представити свої інноваційні продукти та знання в обох галузях наук про життя: охороні здоров’я та сільському господарстві. Додаткова інформація: www.bayer.ua

Твердження прогнозного характеру
Цей прес-реліз може містити твердження прогнозного характеру, що базуються на поточних оцінках і прогнозах, складених керівництвом компанії «БАЙЄР». Будь-які ризики, відомі та невідомі, невизначеності та інші фактори можуть стати причиною суттєвих розбіжностей між реальними майбутніми результатами, фінансовими обставинами, розвитком і ефективністю роботи компанії в дійсності та думками, викладеними в цьому релізі. До таких факторів належать обставини, викладені в офіційних звітах компанії Bayer, що були опубліковані на сайті компанії Bayer за адресою www.bayer.com. Компанія не зобов'язана оновлювати будь-які відомості, пов'язані з такими твердженнями прогнозного характеру, або приводити їх у відповідність із майбутніми даними або розвитком подій.
Сайти країн

Сайти країн

Пошук